Pokrývačské, klempířské, izolatérské a natěračské práce
Hlavní strana
O nás
Nabízíme
Provedené zakázky
Kontakty
Máte dotaz?
Napište nebo zavolejte!
E-mail: rene@svancara.cz
Tel: 777 942 516
BRAMAC – střecha na celý život
TONDACH – střecha dělá dům
VELUX – Prosluníme váš život
KM BETA – dodavatel komplexních systémů na hrubou stavbu domu
ONDULINE – dodavatel střešních krytin
CEMBRIT – vláknocementová střešní krytina a fasádní desky
LINDAB – taškové krytiny, okapy, krytina ROCA a Click
JUTA – podstřešní, hydrolizační a nopované fólie
CAPACCO – výrobce plastové střešní krytiny
EUREKO – střešní plastové krytiny
Jan Beneš STAVMONT
EVROMAT - Kompletní sortiment materiálu pro klempíře a pokrývače
Šumná jízda

Nabízené práce

Pokrývačství

Provádíme opravy a kompletní renovace sedlových střech, ale montujeme také nové krovy. Dále se zabýváme montáží střešních oken VELUX, a to jak do stávajících, tak nových střech.
Používáme střešní krytiny plechové, asfaltové, pvc, pálené tašky, plastové rozmanitých tvarů např. plechové se dodávají v šablonách atypických rozměrů přímo na míru střechy, asfaltové pásy se dodávají v rolích, které se natavují.
Nejčastěji pracujeme se značkami Bramac, Tondach, KM Beta, Onduline, Cembrit, Eureko, Capacco, Vedag, Ruukki.

Klempířství

Montujeme a zároveň vyrábíme nové klempířské prvky na míru dle potřebného tvaru, jako jsou rýny, svody, okapy, závětrné lišty, závěsné lišty, oplechování komínu, výlezů, užlabí, kondenzačních a okapových okapnic. Tyto prvky se předně vyrábějí ze svitku plechu, používáme tloušťky od 0,5 do 1,0 mm.
Používáme materiály pozinkované, lakované, měděné, titanzinkové a nerez a materiál značky Lindab.

Izolatérství

Renovujeme a izolujeme ploché střechy panelových domů a hal, které i zateplujeme. Na panelových domech se střechy převážne izolují asfaltovými modifikovanými pásy, pro jejich lepší opravitelnost v budoucnu. V posledních letech je trend izolování ploché střechy včetně jejího zateplení, které zamezí úniku tepla z objektu. Střechy se izolují speciálními nakašírovanými polystyrény, které jsou určeny výrobcem pro použití na střechách, na ty se celoplošně nalepuje modifikovaný asfaltový pás a dodávají se navazující klempířské prvky, oplechování atiky, výtahových šachet a vzduchotechnik. Další materiál pro izolaci plochých střech je PVC, jeho hlavní výhoda je v rychlosti pokládky.
Používáme materiály od firmy Vedag, která dodává jak asfaltové pásy, tak folie, včetně veškerých doplňků - sanační vpustě, nakašírované polystyreny, střešní větračky, lepidla a jiné.

Natěračství

Natíráme veškeré klempířské prvky, plechové a falcované krytiny. Nově instalované klempířské prvky z pozinku se natírají po jejich oxidaci na vzduchu cca. po třech letech. Lakované prvky jsou údržbové. Ostatní materiály se nemusí natírat, ale můžou, záleží na přání investora.


Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Vypočítáme vám cenu renovace střechy, výstavby nové, popř. jiných prací. Vyplňte prosím všechna pole a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Jméno: Příjmení:
Telefon: E-mail:
Ulice a číslo: Město
PSČ:
Poznámka: